Ty nejlepší sms
 

Nastavení Přidávat název smsky: ano | neOdeslat sms na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile | Slovensko

Smsku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Laska je shovivava, laska je dobrosrdecna, laska se nevychlouba, nedela, co se nepatri, nemysli jen a jen na sebe, nerozciluje se, zapomina, kdyz

Text SMS č. 2: ji nekdo ublizi, ma zarmutek, kdyz se dela neco spatneho, ale raduje se, kdyz lide ziji podle pravdy. Laska vsechno omlouva, vsemu veri, nikdy nad

Text SMS č. 3: nicim nezoufa, vsechno vydrzi! Presne to citim k tobe.

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat smsku:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info