Ty nejlepší sms
 

Nastavení Přidávat název smsky: ano | neOdeslat sms na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile | Slovensko

Smsku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Vypila jsem horky kalich osudu, potrebuji Te a ochutnat s Tebou lasku ve vzduchu. S Tebou utikat na nebi po mraku, nespadnout a drzet se, jak na

Text SMS č. 2: pohadkovem draku. Bozska zahrada nam bude otevrena, neboj se, tam se laska podvest neda!

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat smsku:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info