Ty nejlepší sms
 
Kategorie
Co je to MILOVAT??? ... Vůbec to není nic krásného, neboť co bolí, mi krásné nepřipadá... Proto už nikdy nechci milovat... už nikdy nechci zažít tu bolest, kterou jsem zažila s Tebou... :((
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Smutek a stesk

» Různé

Přidáno: 14. 5. 2018 - 21:40

Délka: 189 znaků

Posláno: 20x

Známka: 2,93 od 15 lidí

ID: 165154

Veršované: ne

Filtr obsahu: není

Stav: zveřejněné

POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info