Ty nejlepší sms
 
Kategorie
Je to láska, nebo jen vzplanutí ze zoufalství, že tě nikdo nechce? Ale proč to odnáším já? Zamilovala jsem se do tebe a to hodně, tak vymysli co s tím. Jak se mě co nejdříve zbavit. Přemýšlej, ale pomluvy ti nepomůžou!
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Smutek a stesk

» Různé

Přidáno: 6. 3. 2010 - 18:16

Délka: 218 znaků

Posláno: 21x

Známka: 2,91 od 23 lidí

ID: 213921

Veršované: ne

Filtr obsahu: není

Stav: zveřejněné

POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info